دسترسی سریع

شرکت کولینگ تاور دی ایکس

شرکت تولید کننده کولینگ تاور

شرکت صنعتی کولینگ تاور دی ایکس سازنده و تولید کننده انواع کولینگ تاور فایبرگلاس و گالوانیزه صنعتی در اشکال مکعبی،سلولی و مخروطی می‌باشد. گروه کارخانه‌جات صنعتی کولینگ تاور دی ایکس یکی از سازندگان برتر در صنعت تهویه مطبوع و سیستم‌های برودتی است. این شرکت سازنده با ایجاد واحد صنعتی در مساحتی 1500 متری واقع در استان البرز توانسته این محصول بومی سازی نماید. شرکت کولینگ تاور در سال 1392 فعالیت خود را پس از دریافت گواهی از کمپانی CTI تولید را آغاز نمود.صنایع برودتی و دستگاه‌هایی که با فشار سیالات کار میکنند دارای محاسبات قوی و ساختار مستحکم هستند.در همین راستا مهندسین کارخانه کولینگ تاور صنعتی با پشت کار و همت بلند توانستند در سال‌های 96 و97 نشان تندیس حقوق مصرف کنندگان و انرژی پاک را دریافت نمایند. این شرکت سازنده با تولید محصولی به نام کولینگ تاور هیبریدی توانست گام عظیمی برای بهینه سازی آب‌های زیر زمینی بردارد.


کولینگ تاور چیست؟

کولینگ تاور فایبرگلاس دستگاهی برای خنک سازی مایعات و سیستم‌های مکانیکی کارخانه‌جات صنعتی و تهویه مطبوع می‌باشد.کلیه واحدهای تولیدی برای خنک کردن دستگاه‌های خود و پایین نگه داشتن دمای روغن سامانه یا مصارف دیگر از کولینگ تاور صنعتی استفاده می نمایند. زیرا با توجه به عملکردی که دارد و قیمت آن بسیار مناسب‌تر از موارد مشابه مانند ایرکولر،درای کولر و یا چیلر می‌باشد.دستگاهی با فرایند کاری ساده و در عین حال نیرومند که میتواند دمای آب را در هر بار سیرکولاسیون 7 الی 10 درجه کاهش دهد. سیستمی با مهندسی معکوس از اروپا که امروزه توسط مهندسین شرکت صنعتی کولینگ تاور دی ایکس در ایران تولید می‌شود.خنک نمودن کلیه مایعات از جمله قابلیت‌های برج‌های خنک کننده صنعتی است زیرا در نوع مدار بسته و یا هیبریدی میتوان هر گونه سیالی را با کمک آب و هوا دمای آن را کاهش داد.

جهت مطالعه مقاله کولینگ تاور مدار باز کلیک نمایید.


عملکرد کولینگ تاور طراحی شده در شرکت کولینگ تاور

در انواع برج‌های صنعتی نحوه خنک کاری آب تنها توسط هوای محیط انجام می‌شود. این کاهش دما در فصل‌های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند زیرا کولینگ تاورها تنها دمای آب را تا نزدیکی هوای محیط کاهش میدهند.برای خنک سازی آبگرم باید آن در مجاورت هوای خنک قرار داد این فرایند در کولینگ تاور به شرح ذیل میباشد:

ابتدا آب داغ به سمت کولینگ‌ها مکش می‌شود تا به داخل دستگاه وارد گردد پس از ورود به لوله هدر اصلی برج خنک کننده توسط اسپرینکلر یا نازل‌های ثابت بر روی پکینگ کولینگ تاور اسپری می‌گردد.در این هنگام فن یا پروانه دستگاه شروع به حرکت کرده و هوای خنک را از بیرون به داخل برج به وسیله‌ی لوورها (دریچه ورودی هوا) مکش می‌کنند.آبگرمی که بر روی سطوح انتقال حرارت (پکینگ مدیا) پاشیده شده پس از گذر کردن هوای سرد از میان مولکول‌های آب خنک می‌گردد.سپس آبسرد در تشتک کولینگ تاور جمع شده و به سمت سیکل در حال کار جهت خنک کاری پمپ می‌شود.

انجام عملیات برودت یا تبرید در انواع کولینگ تاورها متفاوت است و هر یک دارای معایب و مزایایی هستند. برای آشنایی بیشتر با تولیدات شرکت کولینگ تاور دی ایکس توصیه می‌شود این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

سازنده کولینگ تاور صنعتی


انواع برج‌های تولیدی در شرکت کولینگ تاور صنعتی چیست؟

تنوع محصولی تنها به ظاهر آن نیست بلکه هر یک از انواع کولینگ تاورها دارای عملکردی مشخص و کاملا متفاوت با نمونه قبلی است. به عنوان مثال در برج‌های مکعبی از سیستم آبرسانی ثابت و نازل استفاده میشود اما در نوع مدور قطعی دوار به نام اسپرینکلر کولینگ تاور برای پاشش آب نصب شده است. اگر به بخواهیم همین مورد را مقداری بیشتر توضیح دهیم در بر جریان متقاطع آب به صورت جریان ثقلی بر روی پکینگ ها پاشیده می‌شود.اما هر یک برای کاربردی تخصصی طراحی و ساخته شده‌اند و شامل:

کولینگ تاور مخروطی

کولینگ تاور مخروطی : این دستگاه برای سیستم‌های تهویه مطبوع طراحی شده و قابلیت نصب در ارتفاع را دارد. همچنین هوادهی بهتری نسبت به دیگر مدل‌های کولینگ تاور داشته و از توان برودتی خوبی برای خنک نمودن آب چیلر بهره‌مند است.

کولینگ تاور مکعبی

کولینگ تاور مکعبی : نسل جدیدی از کولینگ تاورها که برای کارخانه‌جات و مکان‌هایی با سختی آب بالا طراحی شده است. مقاومت مناسب،خنک کاری سریع و تحمل فشار بالا از جمله ویژگی‌های اضافه شده در این مدل است.

کولینگ تاور هیبریدی

کولینگ تاور هیبریدی : دستگاهی ویژه با عملکردی حیرت انگیز که توانسته جایگاه درای کولر یا حتی ایرکولر را در صنعت بگیرد. ظاهر فیزیکی دستگاه به شکل مکعبی است و از کویلی برای چرخه خنک سازی آب بهره می‌گیرد. این دستگاه برای مناطقی که کمبود آب بحرانی است بسیار مفید می‌باشد و تا 70% مصرف این مایع ارزشمند را کاهش می‌دهد.

کولینگ تاور سلولی

کولینگ تاور سلولی : مبدلی عظیم برای سامانه‌های بزرگ با گردش آب بالا و دلتاتی بیشتراز 7 درجه. شرکت کولینگ تاور طراح و جزوء 5 سازنده برتر در زمینه ساخت برج‌های سلولی می‌باشد.


قطعات مورد نیاز برای ساخت یک دستگاه کولینگ تاور صنعتی

برای ساخت و تولید برج‌های با کیفیت باید از قطعاتی مناسب با مهندسی دقیق استفاده نمود.طول عمر و عملکرد دستگاه ارتباط مستقیم با تجهیزات به کار رفته داخلی و بیرونی برج دارند.شرکت کولینگ تاور صنعتی دی ایکس البرز کلیه قطعات مورد نیاز برای تولید برج را خودش تولید می نماید به جزء الکتروموتور که یک کالای عموما وارداتی می‌باشد.اما به طور کلی برای تجهیز نمودن یک دستگاه برج خنک کننده به قطعات زیر احتیاج است.

  1. الکتروموتور کولینگ تاور
  2. پروانه یا فن
  3. کاهش دور یا گریبکس
  4. نازل یا اسپرینکلر
  5. پکینگ مدیا
  6. فلنچ و اتصالات
  7. هیتر یا المنت 
  8. تابلو برق
  9. پنل دسترسی کولینگ تاور
  10. قطره گیر یا المیناتور

برای مطالعه دقیق کلیه تجهیزات و قطعات کولینگ تاور کلیک نمایید.

تولید کولینگ تاور


قیمت یا خرید از شرکت کولینگ تاور

مهمترین بخش و دغدغه خریداران پس از بحث فنی و مهندسی،قیمت و میزان هزینه خرید کولینگ تاور است. با توجه به توضیحات ارائه شده در سایت کمپانی کولینگ تاور متوجه تنوع بالای محصولات و ظرفیتهای گوناگون محصول شده‌اید.به همین منظور برای استعلام قیمت با پروپوزال فنی مورد تایید شما باید با کارشناسان کارخانه تماس بگیرید. در غیر این صورت میتوانید با مراجعه به بخش فروشگاه از کلیه قیمت‌ها و مشخصات فنی اولیه دستگاه اطلاع پیدا کنید.

لیست قیمت شرکت کولینگ تاور


 

محصولات کولینگ تاور dx cooling

نتیجه‌ای یافت نشد.